Доставка

Доставка у відділення «Нова Пошта»

Доставка замовлення у будь-яке відділення «Нової Пошти» по всій Україні займає від одного до трьох днів. При замовленні менеджер інтернет-магазину обговорить з вами дату доставки, повідомить точну вартість і термін доставки.

Зверніть увагу, що послуга «Післяплата» оплачується покупцем. Після надходження замовлення у відділення ви отримаєте SMS-повідомлення з інформацією про це, а також з номером експрес-накладної.

Замовлення зберігається у відділенні «Нової Пошти» протягом 5 днів.

Важливо!

Замовляючи доставку товарів сторонніми кур'єрськими службами, рекомендуємо перевіряти наявність усіх товарних позицій в замовленні, а також їх зовнішній вигляд безпосередньо у відділенні. У разі виявлення пошкоджень або неповної комплектації необхідно відмовитися від оплати. Потім обов'язково повідомте про те, що трапилося, за телефоном (044) 465 69 19.

Адресна доставка кур'єром «Нова Пошта»

Адресна доставка «Нова Пошта» здійснюється по всій Україні і займає від одного до трьох днів. При замовленні менеджер інтернет-магазину обговорить з вами дату доставки, повідомить точну вартість і термін доставки. Доставити за адресою можна будь-який товар вагою до 100 кг і/або габаритами до 150х165х150 см.

Зверніть увагу, що послуга «Післяплата» оплачується покупцем. За готівковою формою розрахунку здійснюється адресна доставка товарів до 50 000 гривень. Доставка товарів, вартість яких перевищує 50 000 гривень, допускається тільки з урахуванням передплати.

Попередньо кур'єр зателефонує вам за 1 годину до доставки. Для отримання відправлення необхідно пред'явити паспорт. Будь ласка, не забудьте оглянути вміст відправлення перед отриманням.